PONIEDZIAŁEK 29 MAJA 2017r.
EGZAMIN PRÓBNY dla klas pierwszych i drugich Z PRZEDMIOTÓW
MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZYCH :
10.15 - 11.15 – przedmioty przyrodnicze
11.35 - 13.05 - matematyka
Trzy pierwsze lekcje zgodnie z planem dla wszystkich klas.
Od 4 godz. lekcyjnej klasy 3 uczą się zgodnie z następującym planem:
4 godz. lekcyjna- 10.15 – 11.15
5 godz. lekcyjna- 11.35 – 12.20 ( bez przerwy)
6 godz. lekcyjna- 12.20 – 13.05
KLASA 3a
4 godz. lekcyjna- zaj. tech. – p. A. Buda s. 210
5 godz. lekcyjna- inf. – p. J. Fabiszewska s. 116
6 godz. lekcyjna- geografia– p. E. Zięba s. 210
KLASA 3b
4 godz. lekcyjna- geografia– p. E. Zięba s. 222
5 godz. lekcyjna- chemia– p. J. Nędza s. 222
KLASA 3c
4 godz. lekcyjna- inf. – p. J. Fabiszewska s. 116
5 godz. lekcyjna- zaj. tech. – p. A. Buda s. 210
6 godz. lekcyjna- inf. – p. J. Fabiszewska s. 116
KLASA 3d
4 godz. lekcyjna- wf. – p. J. Polkowska/ p. R. Kaczorowski
5 godz. lekcyjna- wf. – p. J. Polkowska/ p. R. Kaczorowski
6 godz. lekcyjna- j. ang. – p. J. Wieruszyńska s. 222
KLASA 3e
4 godz. lekcyjna- fizyka– p. M. Herudzińska - Kaleta s. 221
5 godz. lekcyjna- geografia– p. E. Zięba s. 221
6 godz. lekcyjna- zaj. tech. – p. A. Buda s. 221
KLASA 3f
4 godz. lekcyjna- j. ang. – p. J. Wieruszyńska s. 203
5 godz. lekcyjna- fizyka– p. M. Herudzińska - Kaleta s. 203
6 godz. lekcyjna- fizyka– p. M. Herudzińska - Kaleta s. 203
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
1 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska - Kaleta
2 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska - Kaleta
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica( zajęcia)
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
2 godz. lekcyjna – wf kl. 1f - 2 – całość – p. M. Sochacki
3 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 2/3f – 2 – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Olechnowicz
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3f - 1 – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1g - 2 – całość – p. B. Mazur s. 122
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1f - 2 – całość – p. B. Mazur s. 209
Zastępstwo: nieobecna/-y p. K. Szustakiewicz
3 godz. lekcyjna- wos kl. 2f – wdżr – p. H. Płocica s. 225
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 736
PIĄTEK 26 MAJA 2017r.
SPOTKANIE Z AUTOREM KSIĄŻKI „TEOLOGIA CIAŁA” – sala 220
5 godz. lekcyjna- klasy: 2a, 3e
6 godz. lekcyjna- klasy: 2c, 3c
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
2 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz( zajęcia)
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
7 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
8 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
3 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – p. R. Kaczorowski
4 godz. lekcyjna – wf kl. 2a – 2 – p. I. Molenda
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1f – 2 – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna – wf kl. 1f - 2 – p. W. Sowała
8 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – p. M. Sochacki
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Koziorowicz
1 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2g – p. D. Naturalna
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2g - 1 – zajęcia w bibliotece
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2f – 1 – całość – p. I. Kusy s. 208
6 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2g – p. A. Gościńska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Piech
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1d – 1 – p. B. Mazur s. 206
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3b - 2 – całość – p. T. Kusy s. 209
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3c - 2 – całość – p. J. Zając s. 211 ( z 4 godz. lek.)
4 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1d – matematyka – p. J. Śliwiński s. 122
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Olechnowicz
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1c - 2 – całość – p. B. Mazur s. 221
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3e - 1 – zajęcia w świetlicy
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1f - 2 – całość – p. B. Mazur s. 211
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1g - 2 – całość – p. B. Mazur s. 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Wieruszyńska
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1b - 2 – całość – p. T. Kusy s. 217
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2g - 2 – zajęcia w bibliotece
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3c - 2 – całość – p. J. Zając s. 211 ( z 4 godz. lek.)
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3d - 2 – inf. całość – p. J. Fabiszewska s. 116
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3d - 1 – inf. całość – p. J. Fabiszewska s. 116
3 godz. lekcyjna- kl. 2f – p. E. Przybylska – przejdzie do sali 119
4 godz. lekcyjna- kl. 2c -2 – p. B. Mazur – przejdzie do sali 119
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Szustakiewicz
3 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2a – wos – p. K. Szustakiewicz s. 207
4 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3a – geografia – p. E. Zięba s. 222
5 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2c – biologia – p. D. Kaczmarska s. 210
4 godz. lekcyjna- kl. 2d – p. T. Kruszyńska – przejdzie do sali 220
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Guszczar
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3d – zajęcia odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1a – 1 – p. E. Adamczyk s. 218
4 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1e – 1 – całość – p. E. Krystek s. 118
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Grabowska
1 godz. lekcyjna- fizyka kl. 2c – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna- chemia kl. 1d – historia – p. M. Gutknecht s. 217
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 727
CZWARTEK 25 MAJA 2017r.
KLASY DRUGIE WYCHODZĄ Z OPIEKUNAMI DO MCK na recital Jarosława Wajka
Wyjście - godz. 8.25, powrót - 11.20
Klasa 2a – p. I. Kusy
Klasa 2c – p. K. Szustakiewicz
Klasa 2d – p. J. Komorowska
Klasa 2e – p. E. Zięba
Klasa 2f – p. J. Fabiszewska
Klasa 2g – p. W. Sowała
KLASA 1f – zajęcia z psychologiem – 2, 3, 4 godz. lekcyjne s. 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
1 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
5 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
6 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica
7 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
3 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – p. I. Molenda
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – p. M. Sochacki
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 2/3f - 2 – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Koziorowicz
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2e - 1 – całość – p. I. Kusy s. 118
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2f – 1 – wyjście do MCK
5 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. D. Naturalna
6 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. D. Naturalna
7 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
8,9 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2f,2g – zajęcia odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Piech
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1d – 1 – p. B. Mazur s. 206
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3f - 2 – całość – p. B. Mazur s. 118
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3e - 2 – całość – p. B. Mazur s. 211
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Olechnowicz
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3f - 2 – całość – p. B. Mazur s. 118
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1d – 1 – p. B. Mazur s. 206
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1e - 1 – p. B. Mazur s. 208
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1c - 2 – całość – p. B. Mazur s. 221
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Wieruszyńska
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2d - 1 – całość – p. I. Kusy s. 120
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1b - 2 – całość – p. T. Kusy s. 217
7 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3d - 2 – zwolniona
6 godz. lekcyjna- kl. 2g – p. K. Szustakiewicz – przejdzie do sali 119
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Guszczar
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1e, 3a – zajęcia odwołane
5 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2g – zajęcia w świetlicy
7 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2c – zajęcia odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1d – 2 – p. E. Adamczyk s. 218
4 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1g – 1 – p. E. Adamczyk s. 218
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fabiszewska
3 godz. lekcyjna- inf. kl. 3f - 2 – całość – p. A. Maćkowiak s. 116
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Zięba
4 godz. lekcyjna- geografia kl. 1f – p. D. Kaczmarska s. 222
Zastępstwo: nieobecna/-y p. I. Erkiert
6 godz. lekcyjna- religia kl. 1d – chemia – p. J. Nędza s. 209
7 godz. lekcyjna- religia kl. 1e – j. niemiecki całość – p. E. Krystek s. 221
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 695
ŚRODA 24 MAJA 2017r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
1 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka ( zajęcia)
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka ( zajęcia)
6 godz. lekcyjna- biblioteka / świetlica – p. J. Komorowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1f - 2 – p. M. Sochacki
6 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 2/3f - 2 – p. H. Płocica
7 godz. lekcyjna – wf kl. 3a - 2 /3f - 2 – p. H. Płocica
Zastępstwo: nieobecna/-y p. p. J. Polkowska
2 godz. lekcyjna – wf kl. 3d - 1 – p. I. Molenda
3 godz. lekcyjna – wf kl. 3e - 2 – p. I. Molenda
5 godz. lekcyjna – wf kl. 3b - 1 – p. J. Komorowska
6 godz. lekcyjna – basen kl. 1e - 1 – zajęcia odwołane
7 godz. lekcyjna – basen kl. 1e - 1 – zajęcia odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. p. R. Kaczorowski
2 godz. lekcyjna – wf kl. 3d - 1 – p. M. Sochacki
3 godz. lekcyjna – wf kl. 3e - 2 – całość – p. I. Molenda
5 godz. lekcyjna – wf kl. 3b – 1 – p. W. Sowała
6 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 1/ 3f - 1 – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 1/ 3f - 1 – całość – p. I. Molenda / p. H. Płocica
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Koziorowicz
1 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. R. Centka
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2g – 1 – całość inf. – p. A. Maćkowiak s. 116
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2e - 1 – całość – p. I. Kusy s. 118
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Piech
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1d – 1 – p. B. Mazur s. 126
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3b - 1 – całość – p. T. Kusy s. 217
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3f - 2 – całość – p. A. Olechnowicz s. 208
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3c - 2 – p. I. Kusy s. 126
7 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1d - 2 – B. Mazur s. 206
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Wieruszyńska
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3d - 1 – p. A. Olechnowicz s. 225
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2g - 2 – całość inf. – p. A. Maćkowiak s. 116
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3c - 1 – inf. całość – p. J. Fabiszewska s. 116
5 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3d – wf – p. W. Sowała
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Herudzińska – Kaleta
1 godz. lekcyjna- fizyka kl. 2d – matematyka – p. J. Śliwinski s. 207
2 godz. lekcyjna- fizyka kl. 3e – historia – p. M. Gutknecht s. 207
4 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1e – j. ang. – p. T. Kusy s. 207
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Grabowska
6 godz. lekcyjna- fizyka kl. 2a – historia – p. E. Warot - Załęczna s. 207
7 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1c – geografia – p. E. Zięba s. 222
8 godz. lekcyjna- fizyka kl. 2g – zwolniona
7 godz. lekcyjna- matematyka kl. 1d – p. G. Mularczyk – przejdzie do sali 207
Zastępstwo: nieobecna/-y p. B. Markowiak
1 godz. lekcyjna- wsp. kl. 3f – p. A. Gościńska
2 godz. lekcyjna- wsp. kl. 3f – p. A. Gościńska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Guszczar
7 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2g – zajęcia w świetlicy
8 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3b, 3e – zajęcia odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
4 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. R. Centka
7 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. R. Centka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 2d – 2 – całość – p. E. Adamczyk s. 123
4 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2g – 1 – całość – p. E. Adamczyk s. 225
7 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 2f – 1 – całość – p. E. Adamczyk s. 225
8 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 2a – 1 – zwolniona
3 godz. lekcyjna – muzyka kl. 1g – p. T. Łapa – przejdzie do sali 225
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 768