CZWARTEK 18 MAJA 2017r.
KLASY 3b, 2a – wycieczka
Uczniowie klasy, którzy nie jadą na wycieczkę dołączą:
- z 3b do klasy 3a
- z 2a do klasy 2e
KLASA 1e – zajęcia z psychologiem – 2, 3, 4 godz. lekcyjne s. 122
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
1 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka – wycieczka / świetlica – p. J. Nędza
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
5 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
6 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica
7 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
3 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – całość – p. M. Sochacki
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – p. M. Sochacki
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 2/3f - 2 – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Centka
2 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3b – wycieczka
3 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3b – wycieczka
4 godz. lekcyjna- j. polski kl. 1c – matematyka – p. J. Zając s. 121
5 godz. lekcyjna- j. polski kl. 1c – matematyka – p. J. Zając s. 122
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fidala
2 godz. lekcyjna – matematyka kl. 1c – j. ang. – p. A. Koziorowicz s. 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Krystek
4 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 3c – 2 – całość – p. E. Adamczyk s. 123
5 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 3b – 2 – wycieczka
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1g – 2 – p. E. Adamczyk s. 126
7 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 2b – 2 – p. E. Adamczyk s. 126
Zastępstwo: nieobecna/-y p. I. Kusy
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2e – 2 – całość – p. A. Koziorowicz s. 219
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2a – 1 – wycieczka
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2f – 2 – całość – p. A. Koziorowicz s. 211
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2b – 1 – całość – p. T. Kusy s. 217
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2d – 1 – całość wos – p. K. Szustakiewicz s. 210
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Wieruszyńska
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2d – 1 – całość wos – p. K. Szustakiewicz s. 210
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1b – 2 – całość – p. T. Kusy s. 211
7 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3d – 1 – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. D. Naturalna
3 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2g – p. I. Molenda
4 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
7 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2g – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. K. Szustakiewicz
6 godz. lekcyjna – matematyka kl. 2g – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. D. Kaczmarska
1 godz. lekcyjna- biologia kl. 2c – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna- geografia kl. 3d – wf – p. I. Molenda
4 godz. lekcyjna- biologia kl. 2e – historia – p. M. Gutknecht s. 210
5 godz. lekcyjna- biologia kl. 2a – wycieczka
6 godz. lekcyjna- biologia kl. 1f – wdżr – p. H. Płocica s. 210
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Guszczar
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2g – zajęcia odwołane
5 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2g – zajęcia w świetlicy
7 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3d – zajęcia odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Łapa
1 godz. lekcyjna – zaj. kl. 3d – inf. – p. J. Fabiszewska s. 221
2 godz. lekcyjna – muzyka kl. 1e – przyjdzie na 8.25
3 godz. lekcyjna – muzyka kl. 1b – matematyka – p. E. Leksińska s. 120
4 godz. lekcyjna – zaj. kl. 3f – wdżr – p. I. Erkiert s. 126
5 godz. lekcyjna – zaj. kl. 2e – j. niem. – p. E. Adamczyk s. 123
Zajęcia – p. J. Śliwiński
1 godz. lekcyjna – matematyka kl. 1b – z 7 godz. lekcyjnej s. 220
2 godz. lekcyjna – matematyka kl. 1a – z 8 godz. lekcyjnej s. 220
6 godz. lekcyjna – matematyka kl. 2c – wyjście do muzeum
7 godz. lekcyjna – matematyka kl. 1b – zwolniona
8 godz. lekcyjna – matematyka kl. 1a – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
4 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1g – p. zajęcia w bibliote
7 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
8 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1g – zajęcia odwołane