PONIEDZIAŁEK 7 WRZEŚNIA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Gutknecht
3 godz. lekcyjna - matematyka kl. 1a - historia – p. R. Szustakiewicz s. 217
4 godz. lekcyjna - historia kl. 3d – p. A. Guszczar s. 217
5 godz. lekcyjna - historia kl. 1a – matematyka – p. E. Leksińska s. 217
6 godz. lekcyjna - historia kl. 3b – p. A. Guszczar s. 217
7 godz. lekcyjna - historia kl. 3c – p. A. Guszczar s. 217
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Kaliska
4 godz. lekcyjna- wf kl. 2b 1/2 – p. W. Sowała
5 godz. lekcyjna- wf kl. 2d 1/2 – p. W. Sowała
6 godz. lekcyjna- wf kl. 2c 1/2 – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna- wf kl. 2e 2/2 – p. W. Sowała
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1d 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s.211
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1e 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s.211
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 1015
PIĄTEK 4 WRZEŚNIA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Gutknecht
1 godz. lekcyjna - historia kl. 3c – p. A. Guszczar s. 217
2 godz. lekcyjna - historia kl. 3a – p. E. Warot - Załęczna s. 217
3 godz. lekcyjna - historia kl. 1a – p. R. Szustakiewicz s. 217
4 godz. lekcyjna - historia kl. 2d – p. K. Szustakiewicz s. 210
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Kaliska
1 godz. lekcyjna- wf kl. 2b 1/2 – p. J. Komorowska
2 godz. lekcyjna- wf kl. 2b 1/2 – p. M. Leśniak
3 godz. lekcyjna- wf kl. 2f 2/2 – p. M. Leśniak
4 godz. lekcyjna- wf kl. 2f 2/2 – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna – wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
3 godz. lekcyjna - wsp. kl. 1f – p. J. Bruchajzer
4 godz. lekcyjna - wsp. kl. 1g – p. J. Bruchajzer
5 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1a 1/2 – całość – p. E. Krystek s.225
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1c 2/2 – całość – p. E. Adamczyk s.225
7 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1c 2/2 – całość – p. E. Adamczyk s.225
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 1050
CZWARTEK 3 WRZEŚNIA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Gutknecht
1 godz. lekcyjna - historia kl. 2c – p. K. Szustakiewicz s. 217
2 godz. lekcyjna - historia kl. 1b – p. A. Guszczar s. 217
3 godz. lekcyjna - historia kl. 2e – p. A. Guszczar s. 217
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Kaliska
1 godz. lekcyjna- wf kl. 2f 2/2 – p. D. Król
2 godz. lekcyjna- wf kl. 2e 2/2 – p. J. Komorowska
3 godz. lekcyjna- wf kl. 2c 1/2 – p. J. Komorowska
4 godz. lekcyjna- wf kl. 2b 1/2 – p. J. Komorowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1g 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s.225
5 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1f 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s.225
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1e 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s.225
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 1141
ŚRODA 2 WRZEŚNIA 2015r.
KLASY PIERWSZE – ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCAMI
ZGODNIE Z PONIŻSZYM PLANEM
KLASA 1a - przyjdzie na 9.20
3 godz. lekcyjna – sprawdzian z j. ang. – sale: 218/119 p. J. Komorowska/p. A. Gromadzik
4 godz. lekcyjna - p. I. Kusy - sala 217
5 godz. lekcyjna - zwiedzanie szkoły - p. I. Kusy – (sala 211)
6 godz. lekcyjna - p. I. Kusy - sala 217
7 godz. lekcyjna - p. I. Kusy - sala 217
KLASA 1b – przyjdzie na 10.15
4 godz. lekcyjna – sprawdzian z j. ang. – sale: 218/203 p. T. Kusy/p. B. Mazur
5 godz. lekcyjna - p. J. Śliwiński - zwiedzanie szkoły (sala 220)
6 godz. lekcyjna - p. J. Śliwiński - sala 220
7 godz. lekcyjna - p. J. Śliwiński - sala 220
8 godz. lekcyjna - p. J. Śliwiński - sala 220
KLASA 1c – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna – sprawdzian z j. ang. – sala 118 - p. A. Gromadzik
3 godz. lekcyjna - sala - p. K. Szustakiewicz - sala 217
4 godz. lekcyjna - sala - p. K. Szustakiewicz - zwiedzanie szkoły (sala 122)
5 godz. lekcyjna - p. K. Szustakiewicz - sala 217
6 godz. lekcyjna - p. K. Szustakiewicz - sala 217
KLASA 1d
1 godz. lekcyjna - p. E. Warot - Załęczna - sala 219
2 godz. lekcyjna – sprawdzian z j. ang. – sala 211 - p. E. Przybylska
3 godz. lek. - sala - p. E. Warot - Załęczna - sala 219
4 godz. lekcyjna - p. E. Warot - Załęczna – zwiedzanie szkoły (biblioteka)
5 godz. lekcyjna - p. E. Warot - Załęczna - sala 219
KLASA 1e
1 godz. lekcyjna - p. W. - Mickiewicz - sala 221
2 godz. lekcyjna – sprawdzian z j. ang. – sala 220 - p. J. Komorowska
3 godz. lekcyjna - p. W. - Mickiewicz - sala 207
4 godz. lekcyjna - p. W. – Mickiewicz - zwiedzanie szkoły (sala 207)
5 godz. lekcyjna - p. W. - Mickiewicz - sala 207
KLASA 1f – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna – sprawdzian z j. ang. – sala 123 - p. T. Łapa
3 godz. lek.- sala - p. A. Buda - zwiedzanie szkoły – (sala 210)
4 godz. lekcyjna - p. A. Buda - sala 121
5 godz. lekcyjna - p. A. Buda - sala 121
6 godz. lekcyjna - p. A. Buda - sala 121
KLASA 1g
1 godz. lekcyjna - p. G. Mularczyk - sala 121
2 godz. lekcyjna – sprawdzian z j. ang. – sala 209 – p. J. Nędza
3 godz. lek.- sala - p. G. Mularczyk - sala 121
4 godz. lekcyjna - p. G. Mularczyk - zwiedzanie szkoły – (sala 221)
5 godz. lekcyjna - p. G. Mularczyk - sala 220
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Maćkowiak
4 godz. lekcyjna- inf. kl. 3d - całość p. J. Fabiszewska s. 116
5 godz. lekcyjna- inf. kl. 3f - całość p. J. Fabiszewska s. 116
6 godz. lekcyjna- inf. kl. 2f - całość p. J. Fabiszewska s. 116
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Gutknecht
1 godz. lekcyjna - historia kl. 2d – p. A. Guszczar s. 217
3 godz. lekcyjna - historia kl. 3b – p. A. Guszczar s. 120
4 godz. lekcyjna - historia kl. 3a – p. A. Guszczar s. 120
5 godz. lekcyjna - historia kl. 3d – p. A. Guszczar s. 123
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Kaliska
2 godz. lekcyjna- wf kl. 2d 1/2 – p. W. Sowała
3 godz. lekcyjna- wf kl. 2d 2/2 – p. W. Sowała
5 godz. lekcyjna- wf kl. 2e – całość - p. R. Kaczorowski
6 godz. lekcyjna- wf kl. 2e – całość - p. R. Kaczorowski
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Buda
6 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3c – j. polski – p. J. Koszek s. 123
Zastępstwo: nieobecna/-y p. K. Szustakiewicz
4 godz. lekcyjna- wos kl. 2b – matematyka – p. E. Leksińska s. 211
5 godz. lekcyjna- wos kl. 2f – j. polski – p. R. Szustakiewicz s. 210
6 godz. lekcyjna- wos kl. 3a – matematyka – p. T. Derewęda s. 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. G. Mularczyk
2 godz. lekcyjna- matematyka kl. 3e – p. E. Leksińska s. 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Śliwiński
6 godz. lekcyjna- matematyka kl. 3b – biologia - p. D. Kaczmarska s. 210
Zastępstwo: nieobecna/-y p. W. Mickiewicz
2 godz. lekcyjna- inf. kl. 3b - 1 – całość - p. J. Fabiszewska s. 221
4 godz. lekcyjna- fizyka kl. 3e – chemia – p. J. Nędza s. 209
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Warot - Załęczna
1 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2c – matematyka - p. J. Zając s. 220
3 godz. lekcyjna:
- klasa 3b przejdzie do sali 120
- klasa 3f przejdzie do sali 118
4 godz. lekcyjna:
- klasa 2a przejdzie do sali 220
- klasa 3a przejdzie do sali 120
- klasa 3e przejdzie do sali 209
5 godz. lekcyjna:
- klasa 2f przejdzie do sali 210
- klasa 3e przejdzie do sali 209
6 godz. lekcyjna:
- klasa 3a przejdzie do sali 120
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 1304