PONIEDZIAŁEK 5 CZERWCA 2017r.
KLASY : 1a, 1d, 1g, 1f , 3f – wycieczka
Uczniowie, którzy nie jadą na wycieczkę dołączą:
- z 1a do klasy 1e
- z 1d do klasy 1c
- z 1g do klasy 1b
- z 1f do klasy 1b
- z 3f do klasy 3e
KLASY: 2d, 2g - zielona szkoła
- z 2d do klasy 2e
- z 2g do klasy 2a
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
1 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
2 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
7 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
8 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
2 godz. lekcyjna – wf kl. 1f - 2 – całość – p. M. Sochacki
3 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 2/3f – 2 – p. J. Komorowska
4 godz. lekcyjna – wf kl. 2a - 2 – p. I. Molenda
Zastępstwo: nieobecna/-y p. p. J. Polkowska
1 godz. lekcyjna – wf kl. 3b - 1 – p. H. Płocica
2 godz. lekcyjna – wf kl. 3b - 1 – p. H. Płocica
4 godz. lekcyjna – wf kl. 3c - 1 – całość – p. R. Kaczorowski
5 godz. lekcyjna – wf kl. 3c - 1 – całość – p. R. Kaczorowski
6 godz. lekcyjna – zaj. kl. 1e – religia – p. I. Erkiert s. 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. B. Mazur
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3e – 1 – p. A. Koziorowicz s. 203
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Piech
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3e – 2 – p. J. Wieruszyńska s. 218
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Adamczyk
5 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 3a – 1 – całość – p. E. Krystek s. 122
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 3c – 1 – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Derewęda
6 godz. lekcyjna- matematyka kl. 3e – historia – p. M. Gutknecht s. 217
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Herudzińska – Kaleta
3 godz. lekcyjna- fizyka kl. 3b – p. A. Grabowska s. 207
6 godz. lekcyjna- fizyka kl. 2f – całość j. ang. – p. I. Kusy s. 219
7 godz. lekcyjna- fizyka kl. 2e – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Warot – Załęczna
2 godz. lekcyjna- historia kl. 3c – j. ang. – p. A. Olechnowicz s. 121
3 godz. lekcyjna- historia kl. 1e – muzyka – p. T. Łapa s. 123
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 733
PIĄTEK 2 CZERWCA 2017r.
WARSZTATY ARTYSTYCZNE - 6,7 godz. lekcyjna – kl. 2g - sala 118
2 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 1f - 1 – p. E. Adamczyk – przejdzie do biblioteki
4 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 3e - 2 – p. E. Adamczyk – przejdzie do sali 119
5 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 3a - 1 – p. E. Adamczyk – przejdzie do sali 119
WYSTAWA - PIERWSZA POMOC
5 godz. lekcyjna – kl. 1d, 1g
6 godz. lekcyjna – kl. 1a, 1b
7 godz. lekcyjna – kl. 1e, 1f
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
2 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
7 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
8 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
3 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – p. R. Kaczorowski
4 godz. lekcyjna – wf kl. 2a – 2 – p. I. Molenda
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1f – 2 – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna – wf kl. 1f - 2 – p. W. Sowała
8 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – p. M. Sochacki
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fabiszewska
2 godz. lekcyjna- inf. kl. 3a – 1 – całość j. ang. – p. B. Mazur s. 221
3 godz. lekcyjna- inf. kl. 3a – 2 – całość j. ang. – p. T. Kusy s. 221
4 godz. lekcyjna- inf. kl. 3d – 1 – całość j. ang. – p. J. Wieruszyńska s. 221
5 godz. lekcyjna- inf. kl. 3d – 2 – całość j. ang. – p. J. Wieruszyńska s. 118
4 godz. lekcyjna- kl. 3f – p. K. Szustakiewicz – przejdzie do sali 206
5 godz. lekcyjna – kl. 2g – p. G. Mularczyk – przejdzie do sali 203
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Olechnowicz
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1c - 2 – całość – p. B. Mazur s. 122
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3e - 1 – zajęcia w świetlicy
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1f - 2 – całość – p. B. Mazur s. 122
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1g - 2 – całość – p. B. Mazur s. 122
3 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 2f – p. E. Przybylska – przejdzie sali 119
5 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 3f – p. R. Centka – przejdzie do sali 206
6 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 3f – p. R. Centka – przejdzie do sali 206
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
2 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. I. Erkiert
5 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2c – zwolniona ( lekcja odbędzie się 7 czerwca o 7.15)
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 653
CZWARTEK 1 CZERWCA 2017r.
KONCERT - „ JEDYNKOWA UCZTA MUZYCZNA” - 8.15 - HALA ENERGIA –
– wszystkie klasy schodzą 5 min. przed końcem 1 godz. lekcyjnej
PIERWSZA POMOC – SZTAB RATOWNICTWA – zajęcia w sali 16 ( parter)
9.20 – 11.00 klasy 3c, 3d, 3a
11.20 – 13.05 klasy 3b, 3e, 3f
3 godz. lekcyjna – historia kl. 2g – p. E. Warot - Załęczna – przejdzie do sali 126
4 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 3c - 1 – p. E. Adamczyk – przejdzie do sali 218
5 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 3b - 1 – p. E. Adamczyk – przejdzie do sali 218
6 godz. lekcyjna – historia kl. 2f – p. E. Warot - Załęczna – przejdzie do biblioteki
7 godz. lekcyjna – j. polski kl. 2g – p. D. Naturalna – przejdzie do sali 208
klasa 1c - 7 godz.lekcyjna - koło biologiczne - zajęcia odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
1 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
5 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
6 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica ( zajęcia)
7 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
3 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – p. H. Płocica
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – całość – p. M. Sochacki
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – całość – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 2/3f - 2 – p. W. Sowała
Zastępstwo: nieobecna/-y p. I. Molenda
4 godz. lekcyjna – wf kl. 1d - 1 – p. J. Polkowska
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – całość – p. M. Sochacki
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – całość – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 2/3f - 2 – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Olechnowicz
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3f - 1 – całość – p. E. Piech s. 206
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1d - 1 – p. E. Piech s. 208
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1e - 1 – p. E. Piech s. 208
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1c - 2 – p. E. Piech s. 208
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
6 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1g – zajęcia w świetlicy
7 godz. lekcyjna – wsp. kl. 1g – p. A. Gościnska
6 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2f – zajęcia odwołane
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 697
WTOREK 30 MAJA 2017r.
KLASY: 1c, 2b – wycieczka
Uczeń z klasy 1c, który nie jedzie na wycieczkę dołączy do klasy 1d.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
2 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka ( zajęcia)
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
6 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
8 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
1 godz. lekcyjna – wf kl. 1a - 2 – J. Polkowska
2 godz. lekcyjna – basen kl. 2a - 2 – p. J. Polkowska
3 godz. lekcyjna – basen kl. 2a - 2 – p. J. Polkowska
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – p. I. Molenda
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – p. I. Molenda
Zastępstwo: nieobecna/-y p. W. Sowała
1 godz. lekcyjna – wf kl. 2f – 1/ 2g - 2 – p. H. Płocica
2 godz. lekcyjna – basen kl. 2a - 1 – p. p. H. Płocica
3 godz. lekcyjna – basen kl. 2a – 1 – p. H. Płocica
4 godz. lekcyjna – basen kl. 2c - 1 – p. R. Kaczorowski
5 godz. lekcyjna – basen kl. 2c – 1 – p. R. Kaczorowski
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Polkowska
3 godz. lekcyjna – wf kl. 3c - 1 – całość – p. R. Kaczorowski
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Kaczorowski
3 godz. lekcyjna – wf kl. 3c - 2 – całość – p. J. Komorowska
4 godz. lekcyjna – wf kl. 3d - 2 – całość – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Olechnowicz
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1e - 1 – całość – p. T. Kusy s. 122
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1c - 2 – wycieczka
7 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1d - 1 – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Grabowska
6 godz. lekcyjna- chemia kl. 1a – zwolniona
7 godz. lekcyjna- chemia kl. 3d – informatyka – p. J. Fabiszewska s. 221
8 godz. lekcyjna- chemia kl. 2d – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Śliwiński
5 godz. lekcyjna – matematyka kl. 1b – geografia – p. E. Zięba s. 222
6 godz. lekcyjna – matematyka kl. 2b – wycieczka
7 godz. lekcyjna – matematyka kl. 1a – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
3 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. R. Centka
6 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1g – zajęcia odwołane
7 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2f – p. R. Centka
8 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1f, 2g, 3f – zajęcia odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Maćkowiak
1 godz. lekcyjna – plastyka kl. 1g – religia – p. I. Erkiert s. 120
2 godz. lekcyjna – plastyka kl. 1c – wycieczka
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 721