Untitled 2
Sukcesy uczniów PG1 w roku szkolnym 2015/2016
Kuratoryjne konkursy przedmiotowe |
|
Laureaci |
|
Język niemiecki |
Maksymilian Feruga kl. 3c |
|
|
|
|
Finaliści
|
|
Język angielski |
Maksymilian Feruga kl. 3c Łukasz Pruba kl. 3b Jan Serafin kl. 3b
|
|
|
Fizyka |
Mikołaj Komar kl. 2b Mateusz Paszkiewicz kl. 2b |
Wiedza o społeczeństwie |
Magdalena Cygan kl. 3b Filip Frankiewicz kl. 3c Łukasz Kaźmierczak kl. 3d Marcel Warda kl. 3e Igor Lewandowski kl. 3e |
Zakwalifikowani do etapu rejonowego |
|
język angielski |
Łukasz Pruba kl. 3b Jan Serafin kl. 3b Michał Warzecha kl. 3c Maksymilian Feruga kl. 3c Agata Kaczorowska kl. 2b |
język niemiecki |
Maksymilian Feruga kl. 3c Zofia Wnuk kl. 3c |
matematyka |
Szymon Pająk kl. 3b
|
fizyka |
Łukasz Pruba kl. 3b Mikołaj Komar kl. 2b Mateusz Paszkiewicz kl. 2b |
chemia |
Julia Ławniczak kl. 3e Agnieszka Pytel kl. 3b Szymon Pająk kl. 3b |
geografia
|
Alicja Bielaś kl. 3b Julia Ławniczak kl. 3e Olga Madalińska kl,. 3e
|
wiedza o społeczeństwie |
Magdalena Cygan kl. 3b Łukasz Kaźmierczak kl. 3d Filip Frankiewicz kl. 3c Marcel Warda kl. 3e Igor Lewandowski kl. 3e |
informatyka |
Konrad Krawiec kl. 2b Michał Paszkowski kl. 1b |
|
|
|
|
|
|
Konkursy o zasięgu ogólnopolskim |
|
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" - X edycja |
Konrad Krawiec kl. 2b - wyróżnienie |
III Ogólnopolski Konkurs Informatyczny InfoSukces |
klasyfikacja indywidualna: IV miejsce - Szymon Gawarzyński kl. 3d VIII miejsce - Krzysztof Stawinoga kl. 2b klasyfikacja drużynowa: II miejsce - Szymon Gawarzyński kl. 3d, Konrad Krawiec kl.2b, Jakub Marczak kl. 3d, Krzysztof Stawinoga kl. 2b
|
VI Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów |
Agata Kaczorowska kl. 2b - laureatka |
|
|
|
|
Konkursy o zasięgu wojewódzkim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Powiat i Region |
|
X EDYCJA BEŁCHATOWSKIEGO TURNIEJU INFORMATYCZNEGO - KATEGORIA GIMNAZJA |
I MIEJSCE drużynowo -Konrad Krawiec kl. 2b, Krzysztof Stawinoga kl. 2b
II MIEJSCE drużynowo - Artur Kluska kl. 3f, Michał Paszkowski kl. 1b
III MIEJSCE drużynowo - Dawid Stasiak kl. 3c, Michał Warzecha kl. 3c do etapu finałowego zakwalifikowały się drużyny w składzie:
|
REGIONALNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK |
I MIEJSCE - Maria Rozpara (solo) |
POWIATOWY KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ |
II MIEJSCE - Maria Rozpara |
REGIONALNY PRZEGLĄD PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ |
WYRÓŻNIENIE - Maria Rozpara WYRÓŻNIENIE - Weronika Grzączkowska |
IV POWIATOWY KONKURS POEZJI ŚPIEWANEJ "MUZYKĄ w WIERSZ" |
Marta Nowicka - WYRÓŻNIENIE |
Konkursy miejskie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukcesy uczniów PG1 w roku szkolnym 2014/2015
Kuratoryjne konkursy przedmiotowe |
|
Laureaci |
|
historia |
Marcin Kula kl.3b |
geografia |
Aleksandra Jendrusiak kl.3b |
język niemiecki |
Olgierd Wittenberg kl. 3b |
Finaliści
|
|
język polski |
Dominika Wyczachowska kl.3a |
geografia |
Bartłomiej Majchrzak kl. 3b |
fizyka |
Julia Kamińska kl. 3b Szymon Wilk kl.3b |
matematyka |
Szymon Wilk kl. 3b |
Zakwalifikowani do etapu rejonowego |
|
język polski |
Dominika Wyczachowska kl. 3a Marcin Kula kl.3b |
język angielski |
Łukasz Pruba kl. 2b |
język niemiecki |
Maksymilian Feruga kl. 2c Remigiusz Piwowarski kl.3b Olgierd Wittenberg kl. 3b Dominika Wyczachowska kl. 3a |
historia |
Marcin Kula kl. 3b |
matematyka |
Julia Kamińska kl. 3b Szymon Wilk kl. 3b |
fizyka |
Julia Kamińska kl. 3b Szymon Wilk kl. 3b |
chemia |
Franciszek Glapiński kl. 3b |
biologia |
Maja Wieczorkiewicz kl. 3b |
geografia |
Anna Badura kl. 3b Aleksandra Jendrusiak kl. 3b Weronika Michalczyk kl. 3b Bartłomiej Majchrzak kl. 3b |
wiedza o sztuce -sekcja muzyki |
Zuzanna Łuszczyk kl. 3c Piotr Grzelak kl. 3d |
Konkursy o zasięgu ogólnopolskim |
|
Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości |
Finalista Szymon Kapłaniak kl. 3b Do finału ogólnopolskiego zakwalifikowali się: Drużyna w składzie: Marcin Kula kl. 3b, Bartłomiej Majchrzak kl. 3b i Szymon Kapłaniak kl. 3b Do etapu okręgowego zakwalifikowali się: Drużyna w składzie: Łukasz Kaźmierczak kl. 2d, Bartłomiej Włodarski kl. 2b, Olgierd Gawron kl. 3b |
Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów |
Do etapu okręgowego zakwalifikował się: Franciszek Glapiński kl. 3b |
II Ogólnopolski Konkurs Informatyczny InfoSukces |
I miejsce - Konrad Krawiec, kl. 1b III miejsce - Krzysztof Stawinoga, kl. 1b
Do etapu drugiego zakwalifikował się: Jakub Marczak, kl. 2d |
V Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
|
|
Do etapu okręgowego zakwalifikowali się: |
Łukasz Pruba Dominika Wyczachowska Adam Al-Haj Michał Warzecha Michał Żywicki Jan Serafin |
Konkursy o zasięgu wojewódzkim |
|
Fascynująca Fizyka – konkurs organizowany przez Kuratora Oświaty, Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej i WEEIiA Politechniki Łódzkiej |
Finaliści: Szymon Wilk 3b Julia Kamińska 3b Zakwalifikowani do trzeciego etapu (teoretycznego) Szymon Pająk 2b Franciszek Glapiński 3b Konrad Chojnacki 3b Marcin Kula 3b Patryk Radzik 3b Igor Forenc 3b |
Wojewódzki Konkurs Geograficzno - Turystyczny "Przez morza, lądy i oceany - Polska i województwo łódzkie". |
Bartłomiej Majchrzak kl.3b – laureat Aleksandra Bruchajzer kl. 3b -finalistka |
Matematyka moja pasja – konkurs organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego i Publiczne Liceum Ogólnokształcące UŁ |
Szymon Wilk 3b Zakwalifikowani do II etapu Julia Kamińska 3b Franciszek Glapiński 3b |
Powiat i Region |
|
etap regionalny XIII Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego |
Olgierd Wittenberg kl 3b – I miejsce ( 96% pkt) Maksymilian Feruga kl. 2c – II miejsce ( 94% pkt) |
REGIONALNY PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ |
II MIEJSCE - Maria Rozpara (solo) III MIEJSCE - Weronika Kępa (solo) WYRÓŻNIENIE – Chór szkolny |
REGIONALNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK |
I MIEJSCE - Maria Rozpara (solo) II MIEJSCE - Weronika Grzączkowska(solo) WYRÓŻNIENEI - Weronika Kępa (solo) |
POWIATOWY KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ |
GRAND PRIX - Maria Rozpara |
REGIONALNY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKIEJ I NIEMIECKIEJ |
I MIEJSCE - Maria Rozpara II MIEJSCE - Weronika Grzączkowska |
POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI „MUZYKĄ W WIERSZ” |
III MIEJSCE - Maria Rozpara |
Konkursy miejskie |
|
BEŁCHATOWSKI PRZEGLĄD PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ I TURYSTYCZNEJ | WYRÓŻNIENIE - Zuzanna Dudkiewicz |