CZWARTEK 11 MAJA 2017r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
1 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
5 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
6 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica
7 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
3 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – p. I. Molenda
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – p. M. Sochacki
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 2/3f - 2 – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1d -2 – p. E. Adamczyk s. 218
4 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. A. Koziorowicz
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1g - 1 – p. E. Adamczyk s. 218
7 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 2b - 1 – p. E. Adamczyk s. 218
Zajęcia : p. H. Płocica
4 godz. lekcyjna – wdżr kl. 1e – dziewczęta chłopcy s. 218 – chłopcy zajęcia w bibliotece
8 godz. lekcyjna – wdżr kl. 1g – chłopcy s. 206 – dziewczęta zwolnione
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 738
ŚRODA 10 MAJA 2017r.
KLASA 1a – zajęcia z psychologiem – 4, 5, 6 godz. lekcyjne s. 219
5 godz. lekcyjna – j. polski kl. 1g – p. J. Koszek – przejdzie do biblioteki
6 godz. lekcyjna – j. polski kl. 2f – p. E. Przybylska – przejdzie do sali 203
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
1 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
5 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
6 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fabiszewska
3 godz. lekcyjna- inf. kl. 3c – 2 – p. G. Mularczyk s. 116
4 godz. lekcyjna- inf. kl. 3c – 1 – p. W. Sowała s. 116
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1f - 2 – całość – p. H. Płocica
6 godz. lekcyjna – basen kl. 3a – 2/3f - 2 – p. H. Płocica
7 godz. lekcyjna – basen kl. 3a - 2 /3f - 2 – p. H. Płocica
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 713
WTOREK 9 MAJA 2017r.
EGZAMIN PRÓBNY dla klas pierwszych i drugich Z PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH:
10.15 - 11.15 - historia, wos
11.35 - 13.05 - j. polski
Trzy pierwsze lekcje zgodnie z planem dla wszystkich klas.
Od 4 godz. lekcyjnej klasy 3 uczą się zgodnie z następującym planem:
4 godz. lekcyjna- 10.15 – 11.15
5 godz. lekcyjna- 11.35 – 12.20 ( bez przerwy)
6 godz. lekcyjna- 12.20 – 13.05
KLASY 3a, 3c – wycieczka
KLASA 3b
4 godz. lekcyjna- j. ang. – całość – p. E. Piech s. 221
5 godz. lekcyjna- inf. – p. J. Śliwiński s. 221
6 godz. lekcyjna- matematyka – p. J. Śliwiński s. 221
KLASA 3d
4 godz. lekcyjna- j. ang. – całość – p. J. Wieruszyńska s. 210
5 godz. lekcyjna- inf. – p. J. Fabiszewska s. 116
6 godz. lekcyjna- inf. – p. J. Fabiszewska s. 116
KLASA 3e
4 godz. lekcyjna- inf. – p. J. Fabiszewska s. 209
5 godz. lekcyjna- inf. – p. A. Grabowska s. 209
6 godz. lekcyjna- inf. – p. I. Molenda s. 209
KLASA 3f
4 godz. lekcyjna- inf. – p. I. Molenda s. 116
5 godz. lekcyjna- inf. – p. I. Molenda s. 210
6 godz. lekcyjna- fizyka – p. A. Grabowska s. 210
1 godz. lekcyjna – j. angielski kl. 3d - 2 – p. J. Wieruszyńska – przejdzie do sali 218
2 godz. lekcyjna – j. angielski kl. 3d - 2 – p. J. Wieruszyńska – zajęcia w bibliotece
3 godz. lekcyjna – j. angielski kl. 2f - 1 – p. A. Koziorowicz – przejdzie do sali 219
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
2 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka ( zajęcia)
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
6 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
Zajęcia : p. H. Płocica
2 godz. lekcyjna – wdżr kl. 2b – dziewczęta s. 221 – chłopcy zajęcia w bibliotece
Zastępstwo: nieobecna/-y p. W. Sowała
1 godz. lekcyjna – basen kl. 2f – 1/ 2g - 2 – p. J. Polkowska
2 godz. lekcyjna – wf kl. 2a - 1 – p. J. Polkowska
3 godz. lekcyjna – wf kl. 2a – 1 – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
1 godz. lekcyjna – wf kl. 1a - 2 – całość – p. I. Molenda
2 godz. lekcyjna – basen kl. 2a - 2 – p. M. Leśniak
3 godz. lekcyjna – basen kl. 2a - 2 – p. M. Leśniak
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
3 godz. lekcyjna – wsp. kl. 1g – p. J. Bruchajzer
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Szustakiewicz
3 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2b – wf całość - p. R. Kaczorowski
Zastępstwo: nieobecna/-y p. K. Szustakiewicz
2 godz. lekcyjna- historia kl. 2c – j. ang. – p. B. Mazur/ p. T. Kusy s. 210/211
3 godz. lekcyjna- wos kl. 3e – inf. – p. J. Fabiszewska s. 116
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Zięba
1 godz. lekcyjna- geografia kl. 1f – matematyka – p. T. Derewęda s. 222
2 godz. lekcyjna- geografia kl. 2g – p. D. Kaczmarsk s. 222
3 godz. lekcyjna- geografia kl. 1b – j. polski – p. R. Centka s. 222
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 700
PONIEDZIAŁEK 8 MAJA 2017r.
KLASY 3a, 3c – wycieczka
KLASY 3 - po 4 godz. lekcyjnej o 11.30 – wyjście na przedstawienie „ MAŁY KSIĄŻE”
Klasa 3b – p. R. Centka
Klasa 3d – p. J. Wieruszyńska
Klasa 3e – p. J. Bruchajzer
Klasa 3f – p. B. Markowiak, p. T. Kruszyńska
2 godz. lekcyjna – j. niemiecki kl. 3f – zajęcia w bibliotece
3 godz. lekcyjna – wos kl. 2f – p. J. Polkowska s. 220
4 godz. lekcyjna – j. angielski kl. 1e - 2 – p. T. Kusy – przejdzie do sali 222
5 godz. lekcyjna – j. niemiecki kl. 3a - 1 – wycieczka
6 godz. lekcyjna – historia kl. 3c - 1 – wycieczka
7 godz. lekcyjna – j. polski kl. 3f - 1 – p. E. Adamczyk – przejdzie do sali 211
8 godz. lekcyjna – j. polski kl. 1f - 2 – p. E. Adamczyk – przejdzie do sali 211
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
1 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
2 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica ( zajęcia)
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. H. Płocica
5 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta ( zajęcia)
Zajęcia : p. H. Płocica
7 godz. lekcyjna – wdżr kl. 2f – dziewczęta s. 206 – chłopcy zwolnieni
Zastępstwo: nieobecna/-y p. W. Sowała
4 godz. lekcyjna – basen kl. 2a – 1 – p. J. Polkowska
6 godz. lekcyjna – basen kl. 1b – 1 – p. R. Kaczorowski
7 godz. lekcyjna – wf kl. 2b - 1 – p. J. Polkowska
8 godz. lekcyjna – wf kl. 2d – 1 – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
2 godz. lekcyjna – wf kl. 1f - 2 – całość – p. H. Płocica
3 godz. lekcyjna – wf kl. 3a – 2 – wycieczka
3 godz. lekcyjna – wf kl. 3f – 2 – całość – p. R. Kaczorowski
4 godz. lekcyjna – wf kl. 2a - 2 – p. I. Molenda
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Komorowska
7 godz. lekcyjna – wf kl. 2b – 2 – całość – p. J. Polkowska
8 godz. lekcyjna – wf kl. 2d – 2 – całość – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Guszczar
8 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2f – zajęcia odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Szustakiewicz
4 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3a – wycieczka
5 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2b – całość – p. E. Krystek s. 211
6 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2a – zwolniona
7 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2a – zwolniona
8 godz. lekcyjna- etyka kl. 2a, 2b, 2g – uczniowie zwolnieni
Zastępstwo: nieobecna/-y p. K. Szustakiewicz
3 godz. lekcyjna- wos kl. 2f – p. J. Polkowska s. 220
5 godz. lekcyjna- wos kl. 2c – fizyka – p. M. Herudzińska - Kaleta s. biblioteka
6 godz. lekcyjna- wos kl. 3d – wyjście na przedstawienie
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Kruszyńska - Siemasz
1 godz. lekcyjna- biologia kl. 1g – plastyka – p. A. Maćkowiak s. 118
2 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3f – zajęcia w bibliotece
6 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3f – wyjście na przedstawienie
7 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3f – wyjście na przedstawienie
8 godz. lekcyjna- biologia kl. 1a – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Zięba
1 godz. lekcyjna- geografia kl. 2c – p. I. Erkiert s. 211 ( z piątku 5.05.17r.)
2 godz. lekcyjna- geografia kl. 2e – historia – p. E. Warot – Załęczna s. 222
3 godz. lekcyjna- geografia kl. 2b – wdżr – p. H. Płocica s. 225
4 godz. lekcyjna- geografia kl. 3b – j. niem. - p. J. Fesler s. stołówka
5 godz. lekcyjna- geografia kl. 1e – całość – p. E. Adamczyk s. 222
Zastępstwo: nieobecna/-y p. B. Markowiak
6 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2f – p. A. Buda
7 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2g – p. A. Buda
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Centka
7 godz. lekcyjna- j. polski kl. 1c – p. J. Fidala
8 godz. lekcyjna- j. polski kl. 1e – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Wieruszyńska
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1b - 2 – p. B. Mazur s. 203
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2d - 2 – całość – p. I. Kusy s. 209
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
6 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
7 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
8 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3d – zajęcia odwołane
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 861