ŚRODA 9 GRUDNIA 2015r.
Klasa 3a – 8.25 – 11.00 - spotkanie z psychologiem – „ Ciemna strona używek” s. 219
2 godz. lekcyjna – kl. 2f – przejdzie do sali 122
3 godz. lekcyjna – kl. 1d – przejdzie do sali 120
4 godz. lekcyjna – kl. 3c – przejdzie do sali 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. W. Matuszczyk
5 godz. lekcyjna- religia kl. 3c – chemia – p. J. Nędza s. 120
6 godz. lekcyjna- religia kl. 1c – fizyka - p. A. Grabowska s.120
8 godz. lekcyjna- religia kl. 3e – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. K. Szustakiewicz
1 godz. lekcyjna- wos kl. 3f – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna- wos kl. 2e – matematyka – p. T. Derewęda s. 221
4 godz. lekcyjna- wos kl. 2b – historia – p. A. Guszczar s. 211
5 godz. lekcyjna- wos kl. 2f – historia – p. A. Guszczar s. 217
6 godz. lekcyjna- wos kl. 3a – j. polski – p. E. Przybylska s. 217
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 736
WTOREK 8 GRUDNIA 2015r.
2 godz. lekcyjna – Podsumowanie „TYGODNIA INTEGRACJI” – stołówka – klasy: 1f, 1g, 2f, 3f
: p. I. Pawlikowska – Ziobro
1 godz. lekcyjna – kl. 2b – wdżr – chłopcy – dziewczęta przyjdą na 8.25
2 godz. lekcyjna – kl. 3b – wdżr – chłopcy – dziewczęta- zajęcia w bibliotece
3 godz. lekcyjna – kl. 3d – wdżr – chłopcy – dziewczęta - zajęcia w świetlicy
Zastępstwo: nieobecna/-y p. W. Matuszczyk
6 godz. lekcyjna- religia kl. 1c – zwolniona
7 godz. lekcyjna- religia kl. 3f – zwolniona
8 godz. lekcyjna- religia kl. 3a – zwolniona
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 699
PONIEDZIAŁEK 7 GRUDNIA 2015r.
: p. I. Pawlikowska – Ziobro
5 godz. lekcyjna – kl. 3f – wdżr – chłopcy – dziewczęta zajęcia w świetlicy
6 godz. lekcyjna – kl. 3c – wdżr – chłopcy – dziewczęta zajęcia w świetlicy
7 godz. lekcyjna – kl. 2c – wdżr – chłopcy – dziewczęta - zwolnione
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Łapa
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3e – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna- muzyka kl. 1a – biologia – p. M. Kruszyńska – Siemasz s. 118
3 godz. lekcyjna- muzyka kl. 1b – j. polski – p. E. Przybylska s. 118
4 godz. lekcyjna- muzyka kl. 1e – j. polski – p. E. Przybylska s. 118
5 godz. lekcyjna- muzyka kl. 1g – matematyka – p. E. Leksińska s. 118
Zastępstwo: nieobecna/-y p. D. Król
3 godz. lekcyjna- wf kl. 3e 2/2 – p. M. Leśniak
4 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3e – historia – p. A. Guszczar s. 123
5 godz. lekcyjna- wf kl. 1e 1/2 – p. M. Leśniak
6 godz. lekcyjna- wf kl. 1e 1/2 p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Komorowska
1 godz. lekcyjna- wf kl. 1a 1/2 – całość – p. W. Sowała
2 godz. lekcyjna- wf kl. 1b 1/2 – p. J. Polkowska
3 godz. lekcyjna- wf kl. 1c 1/2 – p. J. Polkowska
4 godz. lekcyjna- wf kl. 3a 1/2 – p. J. Polkowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Koszek
3 godz. lekcyjna – j. polski kl. 3c – matematyka – p. J. Fidala s. 219 ( z 1 godz. lek.)
4 godz. lekcyjna – j. polski kl. 3c – matematyka – p. J. Fidala s. 219
6 godz. lekcyjna – j. polski kl. 3e – p. A. Guszczar s. 219
7 godz. lekcyjna – j. polski kl. 3d – zwolniona
1 godz. lekcyjna- matematyka kl. 3c - przyjdzie na 8.25
Zastępstwo: nieobecna/-y p. W. Matuszczyk
2 godz. lekcyjna- religia kl. 3d – historia – p. A. Guszczar s. 217
5 godz. lekcyjna- religia kl. 3b – j. polski – p. R. Centka s. 122
6 godz. lekcyjna- religia kl. 1a – matematyka – p. T. Derewęda s. 121
7 godz. lekcyjna- religia kl. 3a – zwolniona
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 834
PIĄTEK 4 GRUDNIA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Derewęda
4 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2e – p. G. Mularczyk s. 121
5 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2a – p. A. Buda s. 121
6 godz. lekcyjna - matematyka kl. 1d – p. G. Mularczyk s. 121
7 godz. lekcyjna - matematyka kl. 3f – p. A. Buda s. 121
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Polkowska
2 godz. lekcyjna- wf kl. 3c -1/ 3f - 2 – p. M. Leśniak
3 godz. lekcyjna- wf kl. 3b - 2 – p. M. Leśniak
5 godz. lekcyjna- wf kl. 3d -1 – p. I. Molenda
6 godz. lekcyjna- wf kl. 1f 1/2 / 1g 1/2 – p. M. Leśniak
7 godz. lekcyjna- wf kl. 1f 1/2 / 1g 1/2 – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Nędza
4 godz. lekcyjna- chemia kl. 3b – inf. całość – p. W. Mickiewicz s. 221
5 godz. lekcyjna- chemia kl. 1g – j. polski – p. J. Koszek s. 209
6 godz. lekcyjna- chemia kl. 1a – matematyka – p. A. Buda s. 209
7 godz. lekcyjna- chemia kl. 2b – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Szustakiewicz
4 godz. lekcyjna – j. polski kl. 1b – p. A. Guszczar s. 211
5 godz. lekcyjna – j. polski kl. 1b – p. A. Guszczar s. 211
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Maćkowiak
1 godz. lekcyjna- plastyka kl. 1e – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna- plastyka kl. 1f – j. polski - p. E. Przybylska s. 118
4 godz. lekcyjna- plastyka kl. 1a – geografia – p. E. Zięba s. 222
5 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3a – matematyka – p. E. Leksińska 118
4 godz. lekcyjna- kl. 2d – p. M. Gutknecht - przejdzie do sali 209
Zastępstwo: nieobecna/-y p. W. Matuszczyk
4 godz. lekcyjna- religia kl. 3f – j. polski – p. J. Bruchajzer s. 210
5 godz. lekcyjna- religia kl. 3b – historia – p. M. Gutknecht s. 120
6 godz. lekcyjna- religia kl. 3c – matematyka – p. J. Fidala s. 120
7 godz. lekcyjna- religia kl. 1b – zwolniona
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 798