PIĄTEK 30 PAŹDZIERNIKA 2015r.
LEKCJE PO 35min.
Powiatowe zawody – piłka ręczna – 8.30 – hala – wszystkie klasy mające wf kibicują na trybunach
Sędziowie – p. R. Kaczorowski, p. W. Sowała
Opiekun drużyny – p. J. Polkowska
Opiekunowie na trybunach – p. J. Komorowska, E. Kaliska, I. Molenda
Zastępstwo: nieobecna/-y p. B. Mazur
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3a – 2 – p. A. Koziorowicz s. 122
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1c – 2 – całość – p. T. Kusy s. 219
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2e – 1 – całość – p. E. Piech s. 219
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3e – 1 – całość – p. A. Olechnowicz s. 219
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Wieruszyńska
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2d – 1 – p. A. Koziorowicz s. 206
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2d – 2 – p. A. Koziorowicz s. 206
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2c – 1 – p. A. Koziorowicz s. 206
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Derewęda
4 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2e – p. G. Mularczyk s. 121
5 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2a – geografia – p. E. Zięba s. 222 ( z ostatniej godz.)
6 godz. lekcyjna - matematyka kl. 1d – wycieczka
7 godz. lekcyjna - matematyka kl. 3f – wycieczka
7 godz. lekcyjna - kl. 2a – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. D. Król
1 godz. lekcyjna- wf kl. 3e 2/2 – p. J. Polkowska
2 godz. lekcyjna- wf kl. 3f 1/2 – wycieczka
3 godz. lekcyjna- wf kl. 3b 1/2 – zajęcia w bibliotece
5 godz. lekcyjna- wf kl. 3d 2/2 – p. I. Molenda - trybuny
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Koszek
2 godz. lekcyjna- j. pol. kl. 3e – wf – p. I. Molenda - trybuny
3 godz. lekcyjna- j. pol. kl. 3e – chemia – p. A. Grabowska s. 209
4 godz. lekcyjna- j. pol. kl. 3c – wycieczka
6 godz. lekcyjna- j. pol. kl. 3d – religia – p. W. Matuszczyk s. 219
7 godz. lekcyjna- j. pol. kl. 3d – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Warot - Załęczna
4 godz. lekcyjna - historia kl. 1d – wycieczka
5 godz. lekcyjna - historia kl. 1f – j. polski - p. J. Bruchajzer s. 123
6 godz. lekcyjna - historia kl. 3f – wycieczka
7 godz. lekcyjna - j. polski kl. 2c – zwolniona
1 godz. lekcyjna- - j. pol. kl. 2c – matematyka – p. J. Zając s. 222 z ostatniej godz.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Leśniak
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1g – odwołane
4 godz. lekcyjna- wsp. kl. 3f – zaj. w bibliotece
5 godz. lekcyjna- wsp. kl. 3f – p. A. Guszczar
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Maćkowiak
1 godz. lekcyjna- plastyka kl. 1e – j. polski – p. E. Przybylska s. 118
2 godz. lekcyjna- plastyka kl. 1f – wf – p. J. Komorowska - trybuny
4 godz. lekcyjna- plastyka kl. 1a – w razie nieobecności nauczyciela zaj. w bibliotece