PIĄTEK 9 PAŹDZIERNIKA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Gutknecht
1 godz. lekcyjna - historia kl. 3c – p. A. Guszczar s. 217
2 godz. lekcyjna - historia kl. 3a – p. E. Warot - Załęczna s. 217
3 godz. lekcyjna - historia kl. 1a – p. A. Guszczar s. 217
4 godz. lekcyjna - historia kl. 2d – p. K. Szustakiewicz s. 222
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Kaliska
1 godz. lekcyjna- wf kl. 2b 1/2 – p. W. Sowała
2 godz. lekcyjna- wf kl. 2b 1/2 – p. M. Leśniak
3 godz. lekcyjna- wf kl. 2f 2/2 – p. M. Leśniak
4 godz. lekcyjna- wf kl. 2f 2/2 – p. M. Leśniak
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna – wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
3 godz. lekcyjna - wsp. kl. 1f – p. A. Koziorowicz
4 godz. lekcyjna - wsp. kl. 1g – p. A. Koziorowicz
5 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1a 1/2 – p. E. Krystek s.225
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1c 2/2 – p. E. Adamczyk s.225
7 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1c 2/2 – p. E. Adamczyk s.225
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Derewęda
4 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2e – p. G. Mularczyk s. 121
5 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2a – wycieczka
6 godz. lekcyjna - matematyka kl. 1d – zwolniona
7 godz. lekcyjna - matematyka kl. 3f – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Szustakiewicz
1 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2a – wycieczka
2 godz. lekcyjna- j. polski kl. 1a – fizyka – p. W. Mickiewicz s. 207
4 godz. lekcyjna- j. polski kl. 1b – p. A. Guszczar s. 211
5 godz. lekcyjna- j. polski kl. 1b – p. A. Guszczar s. 211
Zastępstwo: nieobecna/-y p. I. Kusy
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1e 2/2 – p. E. Piech s. 208
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1b 1/2 – zajęcia w bibliotece
7 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1a 2/2 – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Zięba
3 godz. lekcyjna - geografia kl. 1f – religia – p. T. Kruszyńska s. 120
5 godz. lekcyjna - geografia kl. 1d – całość – j. niem. - p. J. Fabiszewska s. 222
6 godz. lekcyjna - geografia kl. 1e – fizyka – p. W. Mickiewicz s. 207
7 godz. lekcyjna - geografia kl. 2a – wycieczka
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 796
CZWARTEK 8 PAŹDZIERNIKA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Gutknecht
1 godz. lekcyjna - historia kl. 2c – p. K. Szustakiewicz s. 217
2 godz. lekcyjna - historia kl. 1b – p. A. Guszczar s. 217
3 godz. lekcyjna - historia kl. 2e – p. E. Warot - Załęczna s. 217
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Kaliska
1 godz. lekcyjna- wf kl. 2f 2/2 – p. D. Król
2 godz. lekcyjna- wf kl. 2e 2/2 – całość – p. R. Kaczorowski
3 godz. lekcyjna- wf kl. 2c 1/2 – p. J. Komorowska
4 godz. lekcyjna- wf kl. 2b 1/2 – p. J. Komorowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1f – p. A. Gościńska
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1g 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s.225
4 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. D. Naturalna
5 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1f 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s.225
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1e 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s. 220
6 godz. lekcyjna- kl. 3f – przejdzie do sali 119
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 754
ŚRODA 7 PAŹDZIERNIKA 2015r.
KLASY : 2b, 3b - wycieczka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Gutknecht
1 godz. lekcyjna - historia kl. 2d – przyjdzie na 8.25
3 godz. lekcyjna - historia kl. 3b – wycieczka
4 godz. lekcyjna - historia kl. 3a – p. E. Warot - Załęczna s. 217
5 godz. lekcyjna - historia kl. 3d – j. polski – p. E. Przybylska s. 123
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Kaliska
2 godz. lekcyjna- wf kl. 2d 1/2 – całość - p. R. Kaczorowski
3 godz. lekcyjna- wf kl. 2f 2/2 – p. D. Król
5 godz. lekcyjna- wf kl. 2e 2/2 – p. W. Sowała
6 godz. lekcyjna- wf kl. 2e 2/2 –p. W. Sowała
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Komorowska
1 godz. lekcyjna- wf kl. 1a 1/2 – p. R. Kaczorowski
2 godz. lekcyjna- wf kl. 1a 1/2 – p. I. Molenda
3 godz. lekcyjna- wf kl. 1b 1/2 – całość – p. W. Sowała
5 godz. lekcyjna- wf kl. 3a 1/2 – całość – p. I. Molenda
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Polkowska
4 godz. lekcyjna- wf kl. 1f 1/2/ 1g1/2 – p. R. Kaczorowski
5 godz. lekcyjna- wf kl. 3b 1/2 – wycieczka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna- j. niem. kl.1c 2/2 – grupa przyjdzie na 9.20 - lekcja przełożona na piątek, na 7 godz. lek.
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1a 1/2 – p. E. Adamczyk s. 218
4 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1d 2/2 – całość – p. E. Adamczyk s. 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1f – zajęcia odwołane
3 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1f – p. G. Mularczyk
7 godz. lekcyjna- wsp. kl. 3f – p. L. Kozanecka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Centka
1 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3b – wycieczka
2 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3a – fizyka – p. W. Mickiewicz s. 207
3 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3a – j. polski – p. E. Przybylska s. 122
5 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2b – wycieczka
6 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2b – wycieczka
7 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2f – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Grabowska
1 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1b – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna- fizyka kl. 3c – inf. – p. J. Fabiszewska s. 221
3 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1c – biologia – p. D. Kaczmarska s. 211
4 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3b – wycieczka
5 godz. lekcyjna- chemia kl. 2d – wf - p. D. Król
7 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1g – zwolniona
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 776
WTOREK 6 PAŹDZIERNIKA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Gutknecht
2 godz. lekcyjna - historia kl. 2c – p. A. Guszczar s. 217
3 godz. lekcyjna - historia kl. 1b – p. A. Guszczar s. 217
4 godz. lekcyjna - historia kl. 2e – p. E. Warot - Załęczna s. 217
Zastępstwo: nieobecna/-y p. K. Szustakiewicz
1 godz. lekcyjna – wos kl. 2c - matematyka – p. J. Zając s. 122 ( z 7 godz. lek.)
2 godz. lekcyjna - historia kl. 1c – biologia – p. D. Kaczmarska
3 godz. lekcyjna - historia kl. 1g – chemia – p. J. Nędza s. 209
4 godz. lekcyjna - historia kl. 2b – p. A. Guszczar s. 122
5 godz. lekcyjna - wos kl. 2a – zaj. – p. R. Szustakiewicz s. 217 ( z 1 godz. lek.)
1 godz. lekcyjna – zaj. kl. 2a – przyjdzie na 8.25
7 godz. lekcyjna – kl. 2c - zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Kaliska
2 godz. lekcyjna- basen kl. 2e 2/2 – wf - całość - p. R. Kaczorowski
3 godz. lekcyjna- basen kl. 2e 2/2 – wf - całość - p. R. Kaczorowski
4 godz. lekcyjna- basen kl. 2c 1/2 – wf - całość - p. R. Kaczorowski
5 godz. lekcyjna- basen kl. 2c 1/2 – wf - całość - p. R. Kaczorowski
6 godz. lekcyjna- wf kl. 2d 1/2 – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna- wf kl. 2d 1/2 – p. W. Sowała
Zastępstwo: nieobecna/-y p. D. Król
1 godz. lekcyjna- wf kl. 3e 2/2 – całość – p. I. Molenda
2 godz. lekcyjna- wf kl. 3e 2/2 – całość – p. I. Molenda
3 godz. lekcyjna- wf kl. 3f 1/2 – zajęcia w bibliotece
4 godz. lekcyjna- wf kl. 3f 1/2 – zajęcia w bibliotece
5 godz. lekcyjna- wf kl. 3d 2/2 – p. I. Molenda
6 godz. lekcyjna- wf kl. 3d 2/2 – p. I. Molenda
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1f – p. A. Gościńska
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1f 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s. 225
4 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1g 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s. 118
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
2 godz. lekcyjna- zaj. kl.3f – zajęcia w bibliotece
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 821