ŚRODA 21 PAŹDZIERNIKA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna- j. niem. kl.1c 2/2 – grupa przyjdzie na 9.20 - lekcja przełożona na piątek, na 7 godz. lek.
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1a 1/2 – p. E. Adamczyk s. 218
4 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1d 2/2 – całość – p. E. Adamczyk s. 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Szustakiewicz
6 godz. lekcyjna- j. polski kl. 1a – p. E. Przybylska s. 211
7 godz. lekcyjna- j. polski kl. 1c – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fidala
3 godz. lekcyjna- matematyka kl. 3c – p. J. Zając s. 220
5 godz. lekcyjna- religia kl. 3c – matematyka – p. J. Zając s. 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
3 godz. lekcyjna- wsp kl. 1f – p. G. Mularczyk
5 godz. lekcyjna- wsp kl. 3f – p. J. Koszek
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Guszczar
6 godz. lekcyjna kl. 1g ( zaj. kor. ) – zajęcia w bibliotece
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 900
WTOREK 20 PAŹDZIERNIKA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Komorowska
2 godz. lekcyjna- wf kl. 1d 1/2 – całość – p. W. Sowała
3 godz. lekcyjna- wf kl. 1a 1/2 – całość – p. W. Sowała
4 godz. lekcyjna- wf kl. 1b 1/2 – całość – p. W. Sowała
5 godz. lekcyjna- wf kl. 1b 1/2 – całość – p. W. Sowała
Zastępstwo: nieobecna/-y p. I. Kusy
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1a 1/2 – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1e 2/2 – całość – p. A. Koziorowicz s. 123
4 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1a – j. polski - p. E. Przybylska s. 219
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1d 1/2 – całość – p. J. Wieruszyńska s. 211
7 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1a 2/2 – zwolniona
2 godz. lekcyjna- kl. 1f – p. E. Warot - Załęczna – przejdzie do sali 218
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1f – p. A. Gościńska
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1f 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s. 225
4 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1g 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s. 118
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fidala
1 godz. lekcyjna- matematyka kl. 3c – historia – p. M. Gutknecht s. 121
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Zając
7 godz. lekcyjna- matematyka kl. 2c – fizyka – p. W. Mickiewicz s. 207 ( z piątku 23.10.15r.)
7 godz. lekcyjna- matematyka kl. 2e – p. T. Derewęda – przejdzie do sali 121
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 780
PONIEDZIAŁEK 19 PAŹDZIERNIKA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1d 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s.211
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1e 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s.211
2 godz. lekcyjna- kl. 1f – p. E. Przybylska – przejdzie do sali s. 218
3 godz. lekcyjna- kl. 3f – p. J. Bruchajzer – przejdzie do sali s. 218
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fidala
1 godz. lekcyjna- matematyka kl. 3c – religia - p. W. Matuszczyk s. 120 (ze środy 21.10. 15r.)
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 884
PIĄTEK 16 PAŹDZIERNIKA 2015r.
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Kaliska
1 godz. lekcyjna- wf kl. 2b 1/2 – p. W. Sowała
2 godz. lekcyjna- wf kl. 2b 1/2 – p. M. Leśniak
3 godz. lekcyjna- wf kl. 2f 2/2 – p. M. Leśniak
4 godz. lekcyjna- wf kl. 2f 2/2 – p. M. Leśniak
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna – wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
3 godz. lekcyjna - wsp. kl. 1f – p. A. Koziorowicz
4 godz. lekcyjna - wsp. kl. 1g – p. A. Koziorowicz
5 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1a 1/2 – p. E. Krystek s.225
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1c 2/2 – p. E. Adamczyk s.225
7 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1c 2/2 – p. E. Adamczyk s.225
Zastępstwo: nieobecna/-y p. W. Matuszczyk
4 godz. lekcyjna- religia kl. 3f – fizyka – p. W. Mickiewicz s. 120
5 godz. lekcyjna- religia kl. 3b – historia - p. M. Gutknecht s. 120
6 godz. lekcyjna- religia kl. 3c – matematyka – p. J. Zając s. 120
7 godz. lekcyjna- religia kl. 1b – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fidala
7 godz. lekcyjna- matematyka kl. 3c – p. J. Zając s. 220
1 godz. lekcyjna- matematyka kl. 2c – p. J. Zając s. 222
6 godz. lekcyjna- matematyka kl. 2c – p. G. Mularczyk s. 121
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Guszczar
3 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2f – zajęcia w bibliotece
- Szczegóły
- Kategoria: Zastępstwa
- Odsłony: 806