PIĄTEK 2 CZERWCA 2017r.
WARSZTATY ARTYSTYCZNE - 6,7 godz. lekcyjna – kl. 2g - sala 118
2 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 1f - 1 – p. E. Adamczyk – przejdzie do biblioteki
4 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 3e - 2 – p. E. Adamczyk – przejdzie do sali 119
5 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 3a - 1 – p. E. Adamczyk – przejdzie do sali 119
WYSTAWA - PIERWSZA POMOC
5 godz. lekcyjna – kl. 1d, 1g
6 godz. lekcyjna – kl. 1a, 1b
7 godz. lekcyjna – kl. 1e, 1f
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
2 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
7 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
8 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
3 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – p. R. Kaczorowski
4 godz. lekcyjna – wf kl. 2a – 2 – p. I. Molenda
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1f – 2 – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna – wf kl. 1f - 2 – p. W. Sowała
8 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – p. M. Sochacki
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fabiszewska
2 godz. lekcyjna- inf. kl. 3a – 1 – całość j. ang. – p. B. Mazur s. 221
3 godz. lekcyjna- inf. kl. 3a – 2 – całość j. ang. – p. T. Kusy s. 221
4 godz. lekcyjna- inf. kl. 3d – 1 – całość j. ang. – p. J. Wieruszyńska s. 221
5 godz. lekcyjna- inf. kl. 3d – 2 – całość j. ang. – p. J. Wieruszyńska s. 118
4 godz. lekcyjna- kl. 3f – p. K. Szustakiewicz – przejdzie do sali 206
5 godz. lekcyjna – kl. 2g – p. G. Mularczyk – przejdzie do sali 203
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Olechnowicz
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1c - 2 – całość – p. B. Mazur s. 122
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3e - 1 – zajęcia w świetlicy
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1f - 2 – całość – p. B. Mazur s. 122
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1g - 2 – całość – p. B. Mazur s. 122
3 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 2f – p. E. Przybylska – przejdzie sali 119
5 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 3f – p. R. Centka – przejdzie do sali 206
6 godz. lekcyjna – j. niem. kl. 3f – p. R. Centka – przejdzie do sali 206
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
2 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. A. Gościńska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. I. Erkiert
5 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2c – zwolniona ( lekcja odbędzie się 7 czerwca o 7.15)