PIĄTEK 19 MAJA 2017r.
POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
2 godz. lekcyjna- sala 120 - p. A. Olechnowicz
sala 122 - p. A. Koziorowicz
2 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2d – p. E. Przybylska przejdzie do sali 210
KLASY 3b, 2a, 2e – wycieczka
Uczniowie klasy, którzy nie jadą na wycieczkę dołączą:
- z 3b do klasy 3a
- z 2a do klasy 2b
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
2 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka – wycieczka / świetlica – p. E. Piech
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka– wycieczka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta ( zajęcia)
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka– wycieczka
7 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
8 godz. lekcyjna- biblioteka – p. M. Herudzińska – Kaleta
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
3 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – całość – p. R. Kaczorowski
4 godz. lekcyjna – wf kl. 2a – 2 – p. H. Płocicaa
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1f – 2 – p. W. Sowała
7 godz. lekcyjna – wf kl. 1f - 2 – p. W. Sowała
8 godz. lekcyjna – wf kl. 1a – 2 – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. I. Molenda
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1c - 1 – matematyka – p. J. Zając s. 220
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1c - 1 – chemia – p. J. Nędza s. 209
7 godz. lekcyjna – wf kl. 1d - 1 – zwolniona
8 godz. lekcyjna – wf kl. 1a - 1 – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Sochacki
3 godz. lekcyjna – wf kl. 1e - 1 / kl. 1g - 1 – całość – p. R. Kaczorowski
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1c - 1 – matematyka – p. J. Zając s. 220
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1c - 1 – chemia – p. J. Nędza s. 209
7 godz. lekcyjna – wf kl. 1d - 1 – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Polkowska
3 godz. lekcyjna – wf kl. 1e - 1 – p. H. Płocica
4 godz. lekcyjna – wf kl. 3b - 1 – wycieczka
6 godz. lekcyjna – wf kl. 3d - 1 – całość – p. R. Kaczorowski
7 godz. lekcyjna – wf kl. 3d - 1 – całość – p. R. Kaczorowski
8 godz. lekcyjna – wf kl. 3e - 1 – całość – p. R. Kaczorowski
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Centka
1 godz. lekcyjna- j. polski kl. 1e – przyjdzie na 8.25
5 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3f – wos – p. K. Szustakiewicz s. 217
6 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3f – informatyka – p. A. Maćkowiak s. 221
7 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3b – wycieczka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Krystek
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1a – 2 – p. E. Adamczyk s. 126
4 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1e – 2 – całość j. polski – p. E. Przybylska s. 123
5 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 3a – 2 – całość – p. E. Adamczyk s. 209
3 godz. lekcyjna- kl. 2f – p. E. Przybylska - przejdzie do s. 126
Zastępstwo: nieobecna/-y p. D. Kaczmarska
2 godz. lekcyjna- geografia kl. 1c – przyjdzie na 9.20
3 godz. lekcyjna- geografia kl. 1d – matematyka – p. E. Leksińska s. 220
4 godz. lekcyjna- biologia kl. 1b – j. polski – p. J. Bruchajzer s. 210
5 godz. lekcyjna- biologia kl. 2b – matematyka – p. E. Leksińska s. 122
6 godz. lekcyjna- biologia kl. 3b – wycieczka
7 godz. lekcyjna- biologia kl. 1e – matematyka – p. E. Leksińska s. 220
Zastępstwo: nieobecna/-y p. I. Kusy
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2f – 2 – całość – p. A. Koziorowicz s. 218
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2a – 1 – wycieczka
7 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2a – 2 – wycieczka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. D. Naturalna
2 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2f – p. A. Gościńska
3 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2g – p. T. Derewęda
5 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2g – p. A. Gościńska
6 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2g – zajęcia w bibliotece
7 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. A. Koziorowicz
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Guszczar
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3d – zajęcia odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Śliwiński
2 godz. lekcyjna – matematyka kl. 1b – historia – p. K. Szustakiewicz s. 219
3 godz. lekcyjna – matematyka kl. 2c – j. polski – p. R. Szustakiewicz s. 211
4 godz. lekcyjna – zaj. kl. 2b – geografia – p. E. Zięba s. 222
6 godz. lekcyjna – matematyka kl. 2b – j. polski – p. R. Szustakiewicz s. 220
7 godz. lekcyjna – matematyka kl. 1a – zwolniona
4 godz. lekcyjna – religia p. T. Kruszyńska – przejdzie do sali 118
Zastępstwo: nieobecna/-y p. I. Erkiert
1 godz. lekcyjna- religia kl. 1c – przyjdzie na 9.20
2 godz. lekcyjna- religia kl. 2e – wycieczka
4 godz. lekcyjna- religia kl. 1f – j. polski – p. J. Koszek s. 219
5 godz. lekcyjna- religia kl. 1g – j. polski – p. J. Koszek s. 219
6 godz. lekcyjna- religia kl. 2c – wycieczka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
2 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. J. Bruchajzer
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Olechnowicz
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1c – 1 – fizyka – p. M. Herudzińska - Kaleta s. 118
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3e – 1 – p. J. Wieruszyńska – stołówka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. B. Mazur
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1c – 1 – fizyka – p. M. Herudzińska - Kaleta s. 118
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2c – 2 – p. J. Wieruszyńska - stołówka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1a – 1 – całość – p. E. Adamczyk s. 122
4 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1e – 1 – całość j. polski – p. E. Przybylska s. 123