WTOREK 16 MAJA 2017r.
KLASY DRUGIE - spotkanie w ramach profilaktyki prozdrowotnej
KLASY 1b, 1e – wycieczka
Uczniowie klasy, którzy nie jadą na wycieczkę dołączą:
- z 1b do klasy 1d
- z 1e do klasy 1a
2 godz. lekcyjna – kl. 2b/2f – s. 120
3 godz. lekcyjna – kl. 2g – s. 120
4 godz. lekcyjna – kl. 2a – s. 120
5 godz. lekcyjna – kl. 2e/2d – s. 120
6 godz. lekcyjna – kl. 2c – s. 120
2 godz. lekcyjna – religia kl. 1a – p. I. Erkiert – przejdzie do sali 122
3 godz. lekcyjna – religia kl. 1e – p. I. Erkiert – przejdzie do sali 211
4 godz. lekcyjna – religia kl. 3b – p. T. Kruszyńska – przejdzie do sali 220
Zastępstwo: nieobecna/-y p. L. Kozanecka
2 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
3 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka ( zajęcia)
4 godz. lekcyjna- biblioteka – p. R. Centka
8 godz. lekcyjna- biblioteka – p. K. Szustakiewicz
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Polkowska
3 godz. lekcyjna – wf kl. 3c - 1 – całość – p. J. Komorowska
4 godz. lekcyjna – wf kl. 3d - 1 – całość – p. H. Płocica
5 godz. lekcyjna – basen kl. 1e - 1 – wycieczka
6 godz. lekcyjna – basen kl. 1e - 1 – wycieczka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. H. Płocica
4 godz. lekcyjna- wdżr. kl. 1f – p. K. Szustakiewicz s. 121
Zastępstwo: nieobecna/-y p. K. Szustakiewicz
4 godz. lekcyjna- wos kl. 3a – p. E. Adamczyk s. 221
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Kaczorowski
3 godz. lekcyjna – wf kl. 3c - 2 – całość – p. J. Komorowska
4 godz. lekcyjna – wf kl. 3d - 2 – całość – p. H. Płocica
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Jarząb
1 godz. lekcyjna – wf kl. 1a - 2 – całość – p. I. Molenda
2 godz. lekcyjna – basen kl. 2a - 2 – p. H. Płocica
3 godz. lekcyjna – basen kl. 2a - 2 – p. H. Płocica
5 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – p. H. Płocica
6 godz. lekcyjna – wf kl. 1g – 2 – p. p. H. Płocica
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Sochacki
1 godz. lekcyjna – wf kl. 2f – 2 / 2g -1– p. H. Płocica
3 godz. lekcyjna – wf kl. 2e – 2 – p. R. Kaczorowski
4 godz. lekcyjna – wf kl. 2e – 2 – p. R. Kaczorowski
5 godz. lekcyjna – basen kl. 1e - 1 – wycieczka / kl. 1g - 1 – p. R. Kaczorowski
6 godz. lekcyjna – basen kl. 1e - 1 – wycieczka / kl. 1g - 1 – p. R. Kaczorowski
Zastępstwo: nieobecna/-y p. B. Anczykowska
1 godz. lekcyjna – edu. kl. 3b – matematyka – p. E. Leksińska s. 220
2 godz. lekcyjna – edu. kl. 3f – j. niem. – p. J. Fesler/ P. E. Krystek s. 218/126
3 godz. lekcyjna – edu. kl. 3a – geografia – p. E. Zięba s. 222
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
3 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1g – p. R. Centka
6 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1g – zwolniona
7 godz. lekcyjna- wsp. kl. 2f – p. A. Gościńska
8 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2g/3f – odwołane
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Guszczar
7 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2g – zajęcia odwołane
8 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3d – zajęcia odwołane
1 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 2c – 2 – całość – p. T. Kusy s.221
2 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3a – 2 – całość – p. T. Kusy s. 220
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3e – 1 – całość inf. – p. J. Fabiszewska s. s. 116
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 1c – 1 – całość – p. A. Olechnowicz s. 221
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Herudzińska
2 godz. lekcyjna- fizyka kl. 3d – inf. – p. J. Fabiszewska s. s. 116
3 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1d – religia – p. I. Erkiert s. 207
4 godz. lekcyjna- fizyka kl. 2d – geografia – p. E. Zięba s. 222
5 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1a – matematyka – p. J. Śliwiński s. 207
7 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1b – wycieczka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. D. Kaczmarska
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1b – wycieczka
2 godz. lekcyjna- biologia kl. 3c – zaj. – p. A. Buda
3 godz. lekcyjna- biologia kl. 1f – j. niem. – p. E. Adamczyk s. 210
4 godz. lekcyjna- geografia kl. 2f – historia – p. M. Gutknecht s. 217
5 godz. lekcyjna- biologia kl. 2a – religia – p. T. Kruszyńska
7 godz. lekcyjna- geografia kl. 3f – grupa, która czeka na j. niem. – zajęcia w świetlicy,
reszta klasy zwolniona