ŚRODA 7 PAŹDZIERNIKA 2015r.
KLASY : 2b, 3b - wycieczka
1 godz. lekcyjna - historia kl. 2d – przyjdzie na 8.25
3 godz. lekcyjna - historia kl. 3b – wycieczka
4 godz. lekcyjna - historia kl. 3a – p. E. Warot - Załęczna s. 217
5 godz. lekcyjna - historia kl. 3d – j. polski – p. E. Przybylska s. 123
2 godz. lekcyjna- wf kl. 2d 1/2 – całość - p. R. Kaczorowski
3 godz. lekcyjna- wf kl. 2f 2/2 – p. D. Król
5 godz. lekcyjna- wf kl. 2e 2/2 – p. W. Sowała
6 godz. lekcyjna- wf kl. 2e 2/2 –p. W. Sowała
1 godz. lekcyjna- wf kl. 1a 1/2 – p. R. Kaczorowski
2 godz. lekcyjna- wf kl. 1a 1/2 – p. I. Molenda
3 godz. lekcyjna- wf kl. 1b 1/2 – całość – p. W. Sowała
5 godz. lekcyjna- wf kl. 3a 1/2 – całość – p. I. Molenda
4 godz. lekcyjna- wf kl. 1f 1/2/ 1g1/2 – p. R. Kaczorowski
5 godz. lekcyjna- wf kl. 3b 1/2 – wycieczka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna- j. niem. kl.1c 2/2 – grupa przyjdzie na 9.20 - lekcja przełożona na piątek, na 7 godz. lek.
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1a 1/2 – p. E. Adamczyk s. 218
4 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1d 2/2 – całość – p. E. Adamczyk s. 120
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Leśniak
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 1f – zajęcia odwołane
3 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1f – p. G. Mularczyk
7 godz. lekcyjna- wsp. kl. 3f – p. L. Kozanecka
Zastępstwo: nieobecna/-y p. R. Centka
1 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3b – wycieczka
2 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3a – fizyka – p. W. Mickiewicz s. 207
3 godz. lekcyjna- j. polski kl. 3a – j. polski – p. E. Przybylska s. 122
5 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2b – wycieczka
6 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2b – wycieczka
7 godz. lekcyjna- j. polski kl. 2f – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Grabowska
1 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1b – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna- fizyka kl. 3c – inf. – p. J. Fabiszewska s. 221
3 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1c – biologia – p. D. Kaczmarska s. 211
4 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3b – wycieczka
5 godz. lekcyjna- chemia kl. 2d – wf - p. D. Król
7 godz. lekcyjna- fizyka kl. 1g – zwolniona